درباره من

 

فاطمه صادقی هستم.

قبل از اینکه وارد دنیای شیرین و جذاب خلاقیت و نوآوری شوم، غرق در ریاضیات و مهندسی بودم. با قبولی در رشته علوم کامپیوتر وارد دانشگاه شدم و بعد کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات را گرفتم. ولی هیچ زمانی از خودم راضی نبودم با اینکه شرکت خودم را در زمینه امنیت اطلاعات داشتم ولی احساس رضایت و شادی نمی کردم.

بعد از مدتی وارد دنیای استارتاپ ها شدم و مطالعات زیادی در این زمینه انجام دادم که حاصل آن کتابی شد در مورد استارتاپ. با مدیریت و تولید محتوا در سایت ” یک استارتاپی” (این سایت الان غیرفعال است) وارد دنیای استارتاپ ها شدم. در بحبوحه استارتاپ ها بودم که به نوآوری و خلاقیت رسیدم.

به نوآوری که رسیدم مثل فرزندی که مادرش را پیدا کرده است. آنچه را که دوست داشتم پیدا کردم و کتاب ها و مقاله هایی که در زمینه نوآوری بود را مطالعه کردم.

الان در زمینه نوآوری و خلاقیت کار می کنم، و در این زمینه فعالیت دارم. به شرکت ها و افراد در زمینه اینکه چطور برای رسیدن به اهداف و رویاهای خود، نیاز به نوآوری و خلاقیت دارند، مشاوره می دهم.

در حال حاضر در حال آماده سازی دروه های نوآوری برای مدیران هستم. کتابی در زمینه نوآوری با همراهی آقای شاهین کلانتری نوشته ام که در حال ویراش آن هستیم که برای چاپ آماده شود. محصولی با عنوان”جادوی خلق ایده” که در آن مراحلی که باید به یک ایده برسیم را به صورت ویدئویی آماده کرده ام.

معتقدم خلاقانه فکر کردن و زندگی کردن بسیار لذت بخش است، و همه ما باید از این لذت بهره ببریم.

از کتاب های چاپی من می توان به کتاب های ” آموزش حرفه ای و تصویری آنتی ویروس کسپرسکی” ، “خلاقیت ۲۰″ و ” استارت آپ سازی در ایران” اشاره کرد.

خلاقیت 20

کتاب آنتی ویروس کسپرسکی

استارتاپ سازی در ایران

استارتاپ سازی در ایران

استارتاپ سازی در ایران

در این فایل می توانید به جزئیات بیشتری در مورد رزومه من برسید.

 تبریک میگم، زیرا جز معدود افرادی هستید که به فکر رشد هستند.

برای ادامه فرمول "کسب و کار موفق" لطفا ایمیل خود را وارد کنید.

ادامه مراحل از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

به این دلیل از ایمیل استفاده می شود که تنها برای افراد خاص فرمول ارائه شود.

You have successfully subscribed to the newsletter

خطایی رخ داده است. لطفا دوباره سعی کنید.

فاطمه صادقی will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.