محصول آموزشی ” جادوی خلق ایده”

جادوی خلق ایده

چطور می توانید در هر زمینه ای به ایده برسید

در اطراف خود افراد موفق زیادی را می بینید. آن ها با ایده‌هایی که دارند هر روز رشد می کنند و از مزایای زیادی برخوردارند، و در کسب و کار خود موفقند. آن ها افراد شادی هستند چرا که برای هر مشکل خود ایده‌ای دارند.

این افراد می دانند چطور ایده‌پردازی پیدا کنند و در کسب و کار و زندگی خود استفاده کنند.

پیدا کردن ایده راه حل دارد و اگر از این فرآیند استفاده کنید مطمئنا در هر زمینه ای می توانید به ایده‌های زیادی برسید. پیدا کردن ایده در ۵ مرحله صورت می گیرد که یکی از مراحل آن، لحظه آهان است. زیاد شنیده اید که ایده‌پردازان می گویند در یک لحظه که همان لحظه آهان است، ایده به ذهنشان رسیده است.

برای ایده‌پردازی یکسری رمز و راز وجود دارد که در این محصول به صورت دقیق و واضح توضیح داده شده است. در این محصول داستان فردی است که به دنبال ایده بوده و با استفاده از این ۵ مرحله در نهایت به ایده دلخواه خودش رسیده و کسب و کار خود را راه اندازی کرده است.

نحوه تولید این محصول داستانی دارد که با هم می خوانیم

همیشه به این فکر می کردم که افراد چطوری ایده پیدا می کنند و استارتاپ راه اندازی می کنند یا بوسیله یک ایده کسب و کار خودشان را رشد می دهند. افرادی مثل استیوجابز، نایک، والت دیزنی و …. چطور ایده‌پردازی پیدا می کنند.

هر زمان داستان قانون جاذبه نیوتن را می شنیدم با خود می گفتم چطور نیوتن این استعداد را دارد ولی من ندارم. چطور است که نیوتن می تواند این طور ایده‌پردازی کند و قوانینی مختلف را کشف کند. مدت ها داستان نیوتن در ذهن من بود تا اینکه وارد حوزه خلاقیت و نوآوری شدم و فعالیتم را در این حوزه شروع کردم.

برای این که در خلاقیت رشد کنم کتابها، مقالات، محصولات آموزشی و تحقیقات زیادی انجام دادم. در این بین به یک کتاب کوجک اما بسیار کاربردی رسیدم. کتابی که معمای نیوتن را برای همیشه در ذهن من حل کرد. در این کتاب نحوه پیدا کردن ایده‌ها مخصوصا قانون نیوتن را به طور کامل شرح داده بود. در این لحظه بود که احساس کردم من هم می توانم، چرا که رسیدن به ایده راه حل دارد. راه حلی که حتی بزرگانی مثل نیوتن هم از آن استفاده کرده اند و به ایده رسیده اند.

کتاب های زیادی در مورد ایده‌پردازی، خلاقیت و نوآوری تا آن زمان مطالعه کرده بودم. از مطالعه کتاب ها و این کتاب کوچک با ارزش، به فرآیند ایده‌پردازی رسیدم. از این فرآیند در زمینه های مختلفی استفاده کردم و به نتایج دلخواهم رسیدم.

بعد از مدتی تصمیم گرفتم محصولی آموزشی از همین فرآیند تولید کنم و برای کسانی که به ایده‌پردازی علاقه دارند قرار دهم. و این گونه شد که محصول ” جادوی خلق ایده” شکل گرفت.

به  sadeghifatemeh2012@gmail برای خرید این محصول ایمیل بزنید

یا

به پیچ اینستاگرام fatemehsadeghi.b برای خرید محصول دایرکت بزنید.