۳۰ ایده کسب و کاری – بخش دوم

در مقاله “۳۰ ایده کسب و کاری : راه اندازی کسب و کار با سرمایه اندک” ۱۶ مورد از ۳۰ ایده را برای شما بیان کردم در این مقاله می خواهم ادامه ایده ها را با هم ببینیم چه چیزهایی هستند

۱۷- صبحانه آماده

بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری که دارند نمی توانند هر روز صبح صبحانه بخورند. می توانید با ایده صبحانه آماده به این افراد خدمت رسانی کنید. به این صورت که هر فردی مثلا تا ساعت ۱۰ صبح که با شما تماس بگیرد و نوع صبحانه را هم برای شما بگوید شما آن را آماده می کنید و برای او ارسال می کنید. این ایده سرمایه بسیار اندکی می خواهد و بازگشت سرمایه آن هم یک روز است

۱۸- ساخت انیمیشن

امروزه در دنیای قرار داریم که بازی ها و فضای مجازی بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است. انمیشن سازی یکی از روش هایی است که اگر شما به آن علاقه دارید می توانید با تلاش و پشتکار به درآمد خوبی برسید.

۱۹- تبلیغ نویسی

یکی از دغدغه های بسیاری از کسب و کارها چه در فضای مجازی و چه در فضای فیزیکی تبلیغات است. تبلیغاتی که مشتری جذب کند و جذاب و خلاقانه باشد. دانش تبلیغ نویسی امروزه درآمد خوبی دارد. اگر بتوانید به این دانش دست پیدا کنید فضای مناسبی برای این کار است.

۲۰- سئو

همان طور که می دانید امروزه همه چیز به طرف اینترنت و فضای مجازی می رود. بسیاری از کسب و کارها به طرف داشتن سایت پیش می روند. همه دوست دارند که در صفحه اول جستجوی گوگل باشند. بنابراین قرار گرفتن در صفحه اول جستجوی گوگل نیاز به دانشی به نام سئو دارد. اگر بتوانید در این مورد حرفه ای شوید درآمد خوبی دارد.

۲۱- رزومه نویسی

افراد درگیر استخدام نیازمند ارسال رزومه هستند. گاهی فرد تخصص لازم را دارد ولی چون روزمه خود را به درستی نمی نویسد برای مصاحبه دعوت نمی شود که بتواند خود را نشان دهد به همین دلیل آن کار را از دست می دهد. فردی که بتواند به صورت حرفه ای روزمه نویسی کند می تواند این نیاز را برطرف کند

۲۲- یوگای خنده

نیازی که امروزه به خنده وجود دارد خیلی بیشتر از قبل شده است. به دلیل درگیری هایی که مردم دارند، مشکلات مالی و انواع بیماری ها نیاز به خنده بیش از بیش احساس می شود. فردی که بتواند یوگای خنده راه اندازی کند خیلی راحت می تواند خنده را که نیازی ضروری است بر لبان افراد بیاورد و از این طریق درآمد خوبی هم بدست می آورد.

۲۳- آموزش

یکی از صنایع بسیار درآمد زا صنعت آموزش است. فردی که در این صنعت بتواند به خوبی بدرخشد بسیار درآمد خوبی خواهد داشت. شما در هر زمینه ای که تخصص دارید می توانید شروع به آموزش دادن کنید. آموزش از جمله مواردی است که نیاز به هزینه های زیادی ندارد و خیلی راحت می توانید درآمد بدست آورید.

۲۴- ساخت بدلیجات

یکی دیگر از کسب و کارهایی که امروزه نیاز است، ساخت بدلیجات است. به این دلیل که طلا خیلی گران شده است و زیبایی یکی از نیازهای انسان هاست و انسان ها به دنبال آن هستند. مخصوصا نوجوانان و جوانان که نمی توانند طلا تهیه کنند به بدلیجات روی آورده اند. اگر به اطراف خود خوب نگاه کنید این واقعیت را می بینید. ساخت بدلیجات سرمایه زیادی نمی خواهد و فروش خوبی هم دارد.

۲۵- کسب و کارهای مربوط به کودکان

والدین در دنیای امروزی به فرزندان خودشان بسیار اهمیت می دهند. آنها می خواهند تا انجایی که می توانند امکانات و اموزش ها و تفریحات لازم را به بچه های خود بدهند. هر کسب و کاری که در این سه حیطه برای فرزندان باشد، درآمد خوبی دارد

۲۶- محصولات دست دوم

خرید و فروش محصولات دست دوم از جمله ایده هایی است که الان نیاز است. به این دلیل که همه چیز گران شده است و افراد به دنبال محصولات دست دوم هستند تا کارشان راه بیفتد. فردی که بتواند وسایل دست دوم را خریداری کند و آنها را بازسازی کند و بفروشد درآمد خوبی خواهد داشت

۲۷- تسهیلگری کسب و کار

هر فردی که می خواهد کسب و کاری راه اندازی کند یا کسب و کار خود را توسعه دهد نیاز دارد که یکسری کارها را در ادارات انجام دهد. مثل مجوزها. تسهیلگر کسب و کار کسی است که همه کارهای اداری یک کسب و کار را انجام می دهد و در عوض خدمتی که می کند، هزینه ای دریافت می کند.

۲۸- تولید اپلیکیشن

اکثر افراد چه افرادی که کسب و کار دارند و چه افرادی که کسب و کار ندارند به دنبال اپلیکیشن برای کسب و کار خود یا درآمدزایی از طریق اپلیکیشن هستند. نوشتن اپلیکیشن نیاز به سرمایه زیادی ندارد و در عوض درآمد خوبی دارد

۲۹- تولید پادکست

پادکست مزیتی که دارد این است که در جایی می توان از آن استفاده کرد. مثلا در مطب دکتر که منتظر هستید. صف نانوایی، مترو، تاکسی و …

تولید پادکست سرمایه زیادی نمی خواهد و فردی که بتواند پادکست های خوبی تولید کند ، درآمد خوبی خواهد داشت.

۳۰- مهمان داری سیار

خیلی از افراد نه زمان این را دارد که برای مهمانی که دارند خرید کنند و نه زمان دارند که غذا درست کنند. مهان داری سیار به این صورت است که شما تمام خدمات مهمان داری از خرید گرفته تا پختن غذا، انداختن سفره در منزل میزبان، جمع کردن سفره و ظروف و تمیز کاری های بعد از غذا، تهیه انواع دسرها و … یعنی خدمات کامل مهمانداری را می توانید انجام دهید و در ازای این خدمات درآمد خوبی هم داشته باشید.

به پایان ۳۰ ایده برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه اندک رسیدیم. امیدوارم بتوانید از این ایده ها بهترین استفاده را ببرید.

نکته: همه این ایده ها نیازمند رعایت کردن یکسری نکات و بررسی کردن هستند، با توجه به علاقه و نوع تخصص شما و محل کسب و کار شما. پس قبل از هر گونه اقدامی برای اجرایی کردن این ایده ها لطفا بررسی های لازم را انجام دهید. در این زمینه هم اگر نیاز به راهنمایی داشتید به sadeghifatemeh2012@gmail.com ایمیل بزنید.

شاد باشید و خلاق

 

 تبریک میگم، زیرا جز معدود افرادی هستید که به فکر رشد هستند.

برای ادامه فرمول "کسب و کار موفق" لطفا ایمیل خود را وارد کنید.

ادامه مراحل از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

به این دلیل از ایمیل استفاده می شود که تنها برای افراد خاص فرمول ارائه شود.

You have successfully subscribed to the newsletter

خطایی رخ داده است. لطفا دوباره سعی کنید.

فاطمه صادقی will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.